MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 10928479

nr 1092 8479

Pottskåp

med stenskiva, längd: 42 cm, djup: 37 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 februari 2017
kl 18:31:03