MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 10928479
nr 1092 8479
Pottskåp
med stenskiva, längd: 42 cm, djup: 37 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 februari 2017
kl 18:31:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr